Záhradný malotraktor, s ktorým ľahko pokosiť veľkú trávu aj neprístupný terén

S príchodom jari sa tešíme na zelenaní sa lúk a záhrad, ale nezriedka sa stane, že pár dní poprší a nám z ničoho nič tráva prerastie. Kosenie je v takom prípade pomerne komplikované. Tráva je hustá, vysoká, zle presychá, čo spôsobuje upchávanie malých kosačiek a neustále prerušovanie práce, aby sme vysypali kôš, prípadne ručne odstránili prekážajúce trávu …

Ak máte väčšiu záhradu, je kosenie trávy malou záhradné kosačkou zdĺhavé a prácne. Aj keď máte k dispozícii pojazd, ktorý značne prácu uľahčí, po dvojhodinovom a dlhšom kosenia určite začnete uvažovať o zaobstaraní si praktického malotraktora na kosenie a mulčovanie trávy.

Vyberte si malotraktor presne podľa vašich požiadaviek

Než sa rozhodnete pre kúpu malotraktora, zvážte niekoľko faktorov.

  • Potrebujete ho k domácemu, alebo profesionálnemu využitiu?
    Chcete trávu zbierať, alebo mulčovať?
  • Ako veľká je plocha vášho pozemku?
  • Aký je sklon plochy, ktorú potrebujete kosiť?
  • Ako často budete malotraktor využívať?

Dômyselné a nezastupiteľné malotraktory Seco

Ak si vyberiete napríklad mulčovací traktor Goliath, získate dokonalý stroj. Disponuje pracovným záberom 92 alebo 110 cm, pohonom 4×4 a zaistí bezproblémovú pravidelnú či občasnú starostlivosť aj tých najhoršie dostupných povrchov.

Je vybavený sklopným bezpečnostným rámom a systémom zapínania žacieho ústrojenstva soft-štart. Kosenie a odstraňovanie náletových drevín nie je to jediné, čo Goliath vie. Po pripojení predného závesu ho môžete využiť so snehovou frézou či radlicou, po pripojení zadného závesu na ťahanie vozku. Nič nebráni tomu, aby ste ho používali a uľahčovali si s jeho pomocou prácu v priebehu celého roka.

Navštívte webové stránky spoločnosti Seco GROUP a nájdite ten správny záhradný malotraktor, ktorý bude ideálnym pomocníkom pri kosení práve pre vás.