Príroda sa pomaly prebúdza, tráva je čoraz zelenšia, stromy pučia. Jar je tu! Záhradkári sa nevedia dočkať, kedy sa vrhnú na svoje záhony a rozmýšľajú, čo kde tento rok zasadia. Patríte medzi nich? Viete, že všetko čo do záhrady potrebujete kúpite výhodnejšie, ako doteraz?

Slnko svieti, záhrada volá

Počasie sa umúdrilo a prvé jarné lúče vás ťahajú von. Skôr, ako sa zameriate na to, čo treba zasadiť, urobte na záhrade poriadok. Upravte trávnik, ostrihajte stromy a odkryte všetko, čo ste na zimu starostlivo prikryli.

 

Svet je hneď farebnejší. Zelená tráva, pestré kvety, kvitnúce stromy. O trávnik sa postaral vertikulátor, kvety ste pokyprili motyčkou a prihnojili a suché konáre podľahli ostriu záhradných nožníc.

O záhony sa postarajte ešte pred sadením

Teraz je na rade úprava záhonov. Porýľované už máte? Aj záhradu treba pred sadením pohnojiť. Aby sa všetkému, čo nasadíte dobre darilo a jeseň bola na úrodu naozaj bohatá. Záhony nemusia mať pravý uhol, ale pred sadením ich treba trochu vyrovnať. To je práca pre hrable. So sadením pomôžu hrabličky a sadiaci kolík.

 

Všetko je zasadené, záhony sú krásne, ale suché. Treba ich poliať. Zavlažovacie zariadenie, hadica a krhla na polievanie. Záhrada je veľká. S hadicou sa všade nedostanete.

Burine nedajte šancu

Ešte ste poriadne nezasiali a už sa na záhonoch niečo zelená. Nie, mrkva ani petržlen to ešte nie je. Predbehla ich burina. Nikto ju nesadil a je všade. Musíte sa jej zbaviť. Potrebujete pesticídy, ktoré jej nedajú šancu. A záhradný postrekovač. Chcete mať záhradu ako zo škatuľky, či nie?

Všetko, čo na úpravu záhrady treba

Zapisovali ste si, aké ručné náradie a záhradnú techniku na úpravu záhrady potrebujete? A viete, že to ešte nie je všetko? O záhradu sa počas sezóny treba starať. Priebežne ešte čo to dokúpite. Máte pravdu. Je toho veľa. Nakupujte online a šetrite pri každom nákupe.

Tajomstvo výhodného online nákupu

1.       Dobre si premyslite, čo potrebujete

Poriadne zvážte, čo ostalo z minulého roka a čo treba nevyhnutne doplniť. Urobte si zoznam, dopisujte, škrtajte. Výhody, ktoré môžete nakupovaním cez internet získať:

  • doprava zadarmo
  • výhodnejší vernostný program
  • zľava na ďalší nákup

Väčší nákup v eshope prináša viac výhod. Z pohodlia domova nakúpite, domov vám nákup privezú. Aby ste všetok voľný čas mohli tráviť na svojej milovanej záhradke.

2.       Nakupujte v zľavách a výpredajoch

Záhradnú techniku a ručné náradie nemusíte kúpiť hneď v prvom obchode, do ktorého vstúpite. Ceny sa môžu líšiť. Pozrite, čo ktorý eshop ponúka vo výpredaji a na čo sa vzťahuje aktuálna akcia. Vyberte si všetko, čo potrebujete a porovnajte celkovú cenu nákupu, nie len jednotlivé položky. Po odrátaní všetkých výhod sa môže výsledná suma zaujímavo zmeniť.

3.       Nakupujte cez cashback portál Tipli.sk

Urobte nákup vecí na záhradku lacnejšie s Tipli a okrem zliav a ostatných výhod, ktoré eshop ponúka získate aj cashback. Neviete, čo to je? Vstúpte do eshopu cez oranžové tlačidlo na Tipli a zarábajte na vlastných nákupoch. Dohodnuté % z každého nákupu, ktorý cez Tipli urobíte dostanete späť. Otvorte si Tipli účet a vrátené peniaze si šetrite. Na svoj bankový, ich odtiaľ kedykoľvek presuniete. Nakupovať s cashbackom môžete vo viac ako 220 obchodoch. Obchody zamerané na záhradu na Tipli nájdete tiež.

 

Tipli toho ponúka ešte oveľa viac

Cashback nie je jedinou výhodou, s ktorou sa na Tipli.sk stretnete. Všetky zľavové
kupóny tu máte na jednom mieste. A nie len tie, ktoré sú dostupné v obchode. Tipli vyjednáva exkluzívne zľavy a kupóny, ktoré nikde inde nedostanete.

 

V letáku ste si vyznačili, na čo pri nákupe nesmiete zabudnúť a teraz ho neviete nájsť? Nevadí. Na Tipli sú všetky aktuálne letáky online. Aby ste ich mali stále po ruke.

 

Chcete na záhrade niečo zmeniť a hľadáte inšpiráciu? Skúste magazín Tipli. Okrem inšpirácie tu nájdete aj rady, ako online nakupovať čo najvýhodnejšie.