Jar je tu! Chcete kúpiť náradie na záhradu online najvýhodnejšie?

 

Príroda sa pomaly prebúdza, tráva je čoraz zelenšia, stromy pučia. Jar je tu! Záhradkári sa nevedia dočkať, kedy sa vrhnú na svoje záhony a rozmýšľajú, čo kde tento rok zasadia. Patríte medzi nich? Viete, že všetko čo do záhrady potrebujete kúpite výhodnejšie, ako doteraz?

Slnko svieti, záhrada volá

Počasie sa umúdrilo a prvé jarné lúče vás ťahajú von. Skôr, ako sa zameriate na to, čo treba zasadiť, urobte na záhrade poriadok. Upravte trávnik, ostrihajte stromy a odkryte všetko, čo ste na zimu starostlivo prikryli.

 

Svet je hneď farebnejší. Zelená tráva, pestré kvety, kvitnúce stromy. O trávnik sa postaral vertikulátor, kvety ste pokyprili motyčkou a prihnojili a suché konáre podľahli ostriu záhradných nožníc.

O záhony sa postarajte ešte pred sadením

Teraz je na rade úprava záhonov. Porýľované už máte? Aj záhradu treba pred sadením pohnojiť. Aby sa všetkému, čo nasadíte dobre darilo a jeseň bola na úrodu naozaj bohatá. Záhony nemusia mať pravý uhol, ale pred sadením ich treba trochu vyrovnať. To je práca pre hrable. So sadením pomôžu hrabličky a sadiaci kolík.

 

Všetko je zasadené, záhony sú krásne, ale suché. Treba ich poliať. Zavlažovacie zariadenie, hadica a krhla na polievanie. Záhrada je veľká. S hadicou sa všade nedostanete.

Burine nedajte šancu

Ešte ste poriadne nezasiali a už sa na záhonoch niečo zelená. Nie, mrkva ani petržlen to ešte nie je. Predbehla ich burina. Nikto ju nesadil a je všade. Musíte sa jej zbaviť. Potrebujete pesticídy, ktoré jej nedajú šancu. A záhradný postrekovač. Chcete mať záhradu ako zo škatuľky, či nie?

Všetko, čo na úpravu záhrady treba

Zapisovali ste si, aké ručné náradie a záhradnú techniku na úpravu záhrady potrebujete? A viete, že to ešte nie je všetko? O záhradu sa počas sezóny treba starať. Priebežne ešte čo to dokúpite. Máte pravdu. Je toho veľa. Nakupujte online a šetrite pri každom nákupe.

Tajomstvo výhodného online nákupu

1.       Dobre si premyslite, čo potrebujete

Poriadne zvážte, čo ostalo z minulého roka a čo treba nevyhnutne doplniť. Urobte si zoznam, dopisujte, škrtajte. Výhody, ktoré môžete nakupovaním cez internet získať:

  • doprava zadarmo
  • výhodnejší vernostný program
  • zľava na ďalší nákup

Väčší nákup v eshope prináša viac výhod. Z pohodlia domova nakúpite, domov vám nákup privezú. Aby ste všetok voľný čas mohli tráviť na svojej milovanej záhradke.

2.       Nakupujte v zľavách a výpredajoch

Záhradnú techniku a ručné náradie nemusíte kúpiť hneď v prvom obchode, do ktorého vstúpite. Ceny sa môžu líšiť. Pozrite, čo ktorý eshop ponúka vo výpredaji a na čo sa vzťahuje aktuálna akcia. Vyberte si všetko, čo potrebujete a porovnajte celkovú cenu nákupu, nie len jednotlivé položky. Po odrátaní všetkých výhod sa môže výsledná suma zaujímavo zmeniť.

3.       Nakupujte cez cashback portál Tipli.sk

Urobte nákup vecí na záhradku lacnejšie s Tipli a okrem zliav a ostatných výhod, ktoré eshop ponúka získate aj cashback. Neviete, čo to je? Vstúpte do eshopu cez oranžové tlačidlo na Tipli a zarábajte na vlastných nákupoch. Dohodnuté % z každého nákupu, ktorý cez Tipli urobíte dostanete späť. Otvorte si Tipli účet a vrátené peniaze si šetrite. Na svoj bankový, ich odtiaľ kedykoľvek presuniete. Nakupovať s cashbackom môžete vo viac ako 220 obchodoch. Obchody zamerané na záhradu na Tipli nájdete tiež.

 

Tipli toho ponúka ešte oveľa viac

Cashback nie je jedinou výhodou, s ktorou sa na Tipli.sk stretnete. Všetky zľavové
kupóny tu máte na jednom mieste. A nie len tie, ktoré sú dostupné v obchode. Tipli vyjednáva exkluzívne zľavy a kupóny, ktoré nikde inde nedostanete.

 

V letáku ste si vyznačili, na čo pri nákupe nesmiete zabudnúť a teraz ho neviete nájsť? Nevadí. Na Tipli sú všetky aktuálne letáky online. Aby ste ich mali stále po ruke.

 

Chcete na záhrade niečo zmeniť a hľadáte inšpiráciu? Skúste magazín Tipli. Okrem inšpirácie tu nájdete aj rady, ako online nakupovať čo najvýhodnejšie.